Zalew w Zarzeczanach

5km od Nas

Piaszczysta plaża, plac zabaw, boiska sportowe, wiaty do grillowania. Dodatkowo możliwość wędkowania. W okresie letnim na wyznaczonej plaży znaduje się ratownik.

 

Cerkiew w Gródku

2,5 km od Nas

Świątynię zbudowano w latach 1946–1970 w miejscu, gdzie prawdopodobnie wzniesiono pierwszą w Gródku cerkiew już w XV wieku.

Meczet w Kruszynianach

18 km od Nas

Drewniany meczet znajdujący się we wsi Kruszyniany, w województwie podlaskim. Jest najstarszym do dziś zachowanym meczetem tatarskim w Polsce, zbudowanym na planie prostokąta o wymiarach 10×13 m.

 

Siabrouskaja Biasieda

1,7 km od Nas

Impreza typu “biesiadnego” przeznaczona dla każdego, w tym rodzin z dziećmi. Liczne atrakcje dla dzieci, dla dorosłych namioty z przekąskami. Impreza promuje muzykę mniejszości białoruskiej. Odbywa się na przełomie Lipca i Sierpnia.

Basowiszcza

1,7 km od Nas

Festiwal Basowiszcza organizowany jest nieprzerwanie od 1990 roku na leśnej polanie Boryk w Gródku k. Białegostoku. Jest największym i najstarszym festiwalem białoruskiej muzyki rockowej na świecie. Odbywa się w II połowie lipca.

 

MPR – MIEJSCE PRZYJAZNE ROWERZYSTOM

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów “przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl